главная сторона
There are no translations available.

Od początku lat 90-tych specjalizujemy się w projektowaniu i produkcji urządzeń do produkcji, przetwarzania i konfekcjonowania materiałów sypkich. W ostatnich latach wzbogaciliśmy ofertę o gamę urządzeń do produkcji wyrobów chemii budowlanej i gospodarczej opartych na bazie płynnych i półpłynnych surowców.  Zmieniający się rynek, a w ślad za nim i potrzeby naszych Klientów sprzyjały poszerzaniu asortymentu, udoskonalaniu maszyn i poprawianiu ich jakości.
Zaprojektowaliśmy i wyprodukowaliśmy szereg maszyn i urządzeń oraz linii technologicznych dla producentów i dystrybutorów takich produktów jak: cement, wapno, gips, kreda, dolomit, chemia budowlana, torf, węgiel drzewny, węgiel brunatny, grafit, nawozy sztuczne, herbicydy, tworzywa sztuczne pyliste i granulowane, parafina, soda, cukier, zboża, pasze, grys kukurydziany, farby, kleje, emalie, silikony, itp.
Wśród naszych rozwiązań są proste węzły produkcyjne dla małych zakładów jak i w pełni zautomatyzowane, wysokiej wydajności linie technologiczne z wizualizacją komputerową.
Projektujemy nowe zakłady, modernizujemy istniejące, wkomponowujemy nowe linie produkcyjne w istniejącą infrastrukturę.
Stosujemy nowoczesne, funkcjonujące w branży rozwiązania, a także nowatorskie, zaprojektowane przez nas, sprawdzone w działaniu systemy.
Projektujemy, wykonujemy i programujemy systemy sterowania liniami technologicznymi oraz kompletnymi zakładami przemysłowymi wraz z wizualizacją komputerową.
Zakład produkcyjny, wyposażony w specjalistyczny sprzęt, produkuje tak precyzyjne, złożone maszyny i urządzenia, jak i ciężkie konstrukcje stalowe i silosy. Posiadamy własny, ciężki sprzęt montażowy.
Przy realizacji kompletnych zakładów produkcyjnych współpracujemy z najlepszymi firmami budowlanymi i biurami projektów w Polsce i za granicą.
Specyfika naszej pracy wymaga indywidualnego podejścia do potrzeb Klienta.